MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 12861458

nr 1286 1458

Bokhylleskåp

Teak. Bredd: 100. Djup: 35 cm. Höjd: 170 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:07:03